Grup Şirketleri
Fikret Petrol
Türkiye’nin ilk Opet Yakıt Kart distribütörlüğüne sahip akaryakıt istasyonu olan Fikret Petrol, akaryakıt sektöründeki yatırımlarına toplam 4 şubesiyle birlikte hızla devam etmektedir.
İlkin Lojistik
Alanında uzman personelleriyle butik hizmet anlayışını uzun dönem filo kiralama sektörüne entegre ederek müşterilerine kusursuz hizmet vermeyi hedeflemektedir.

Müşterilerin, araç bakımı, kaza gibi ayrıntıları düşünmemeleri için 7 gün 24 saat hizmet vermektedir.

Liner Lojistik
Liner Uluslararası Taşımacılık, her zaman müşteri memnuniyeti odaklı çalışarak, organizasyon yapısındaki etkin iletişim ağıyla, sürekli kendini eğiterek ve geliştirerek çalışan ekibiyle, güvenli ve kaliteli yük taşımacılığının öncü kuruluşlarındandır.
Perifer Yapı
İnşaat sektöründe faaliyet gösteren Perifer Yapı Endüstrisi A.Ş., başta sanayi yapıları olmak üzere her türlü üst yapı ve alt yapı işlerinde tecrübeli ekibi ile tüm Türkiye’de hizmet vermektedir. Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde gayrimenkul geliştirme projelerini hayata geçirirken, Afrika ve Avrupa’da da çalışma ve yatırımlarını sürdürmektedir.
Anemos Enerji
Anemos Enerji, 2018 yılında kurulmuş ve yenilenebilir enerji sektörüne hızlı bir giriş yapmıştır. Anemos, günümüzde yüksek kapasiteli yenilenebilir enerji santralleri ile hizmet vermektedir.

Firmanın Güneş Enerjisi Santralleri (GES) Eskişehir’de bulunmaktadır.
YücelenTürk Teknoloji
1) Yücelentürk Teknoloji A.Ş, gelişmiş kurutma yöntemleri ve teknolojileri kullanarak ülkemizde yetişen zengin tarım ürünlerini, besin değerini kaybetmeden sağlıklı ve lezzetli kuru meyveler haline getirmekte ve bu ürünleri müşterilerine sunmaktadır.
Her meyve çeşidi kendine özgü özelliklerini koruyacak şekilde işlenir, kurutulur ve hijyenik ortamda paketlenip kullanıma sunulur.
Ankara Tekmer
Girişimci ve yatırımcıların buluşma noktası Ankara TEKMER!

Ankara girişimcilik ekosistemine yeni bir soluk getirme amacıyla kurulan Ankara TEKMER, girişimcilere akıllı sermaye sunma hedefiyle yola çıkan LEAP Investment tarafından kurulmuştur.
Bize Ulaşın +90 (312) 439 78 00
Bizden Haberdar Olun